
"NU AM O INIMA LARGA, SA IUBESC O LUME INTREAGA
NU IUBESC PE ORISI-CINE, TE IUBESC NUMAI PE TINE.
VENIVOR MULTE SI-TI VOR SPUNE CACI TE IUBESC PE PAMANT
VOR SCRIE MAI FRUMOS CA MINE, DAR NU TE VOR IUBII MAI MULT...
CEA MAI MARE PLACERE IN VIATA ESTE:
SA FACI CEEA CE ALTII SPUN CA NU POT!"
"CU CAT JUDECI MAI MULT; CU ATAT IUBESTI MAI PUTIN!"
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu